Dar geresnis draudimas

Norime užtikrinti, kad džiaugtumeis smagiomis ir saugiomis akimirkomis Lietuvoje, todėl tavo kredito kortelei suteikiame papildomą draudimo apsaugą.

Draudimas nuo susirgimo COVID-19
Keliaujant su „X hero“ kredito kortele, būsi apsaugotas, jei užsienyje tau bus nustatytas „Covid-19“. Jei reikalinga medicininė pagalba, bus kompensuojamos medicininės išlaidos ir papildomos bilietų išlaidos, jei dėl ligos neįmanoma grįžti numatytu laiku, kompensuojama ir medicininė evakuacija. Nuo 2021 04 01 pakeista maksimali „Covid-19“ ligos draudimo išmokos riba. Visos Kelionių draudimo sąlygos.

Kelionių draudimas

„X hero” kredito kortelės turėtojas yra apdraustas nemokamu Kelionių draudimu keliaujant į užsienio šalis ir Lietuvoje (kai galutinis kelionės tikslas yra ne mažiau, kaip 95 km atstumu nuo nuolatinės ir/arba kliento deklaruotos gyvenamosios vietos ir klientas pasilieka iš anksto rezervuotame ir/arba apmokėtame viešbutyje ne trumpiau 2 parų).

„X hero” kelionių draudimas sudaro:

  • Medicininių išlaidų draudimas;
  • Nelaimingų atsitikimų draudimas;
  • Teisinės pagalbos draudimas.

Pirkinių draudimas

Visi pirkiniai įsigyti atsiskaitant „X hero“ yra apdrausti Pirkinių draudimu nuo vagysčių, prekės defekto ir gedimų net 120 kalendorinių dienų nuo prekių įsigijimo momento.

Kainos apsauga

Jei per 30 dienų nuo prekės įsigyjimo atsiskaitant „X hero“ rasite tokią pačią prekę žemesne kaina (kainų skirtumas daugiau nei 20 Eur), kainų skirtumą kompensuos draudimas. Apsauga galioja tik Lietuvoje.

Kur kreiptis žalų ir draudimo klausimais?

Jei patyrėte galimai draudiminį įvykį ar norite pasikonsultuoti dėl draudimo sąlygų, kreipkitės į AAS „BTA Baltic Insurance Company“ filialą Lietuvoje, telefonu +370 5 2605 635 arba +370 5 2600 600 (I-V 8:00-20:00 ir VI 8:30-17:00 jus aptarnaus lietuvių kalba, kitu laiku anglų/rusų kalbomis) arba el. paštu travel@bta.lt.

Draudiminį įvykį galite registruoti ir internetu http://w.bta.lt/ltu/claims/travel/