Atidėjimas - iki 45 dienų

Pirkiniai be palūkanų iki 45 dienų – maksimalus laikas, per kurį už panaudotą kredito limitą palūkanos neskaičiuojamos. Jeigu grąžinsi visas praėjusį mėnesį panaudotas kredito lėšas iki kito mėnesio 15 dienos, kredito palūkanų mokėti nereikės.

Kredito limitas iki 15 000 Eur

„X Platinum“ padės lanksčiau planuoti finansus. Kredito limitas suteikia saugumo ir paramos jausmą įsigyjant didesnius pirkinius ar susidūrus su neplanuotomis išlaidomis.
Pasinaudok galimybe savo kortelėje turėti kredito limitą su 18 % metinėmis palūkanomis. „X Platinum“ galima įsigyti be kredito limito. Norint įsigyti kortelę su kredito limitu, turi būti bent 18 metų amžiaus, turėti teigiamą skolinimosi istoriją ir gauti pastovias kasmėnesines pajamas.

Standartinis pavyzdys. Jeigu tau suteikto kredito suma yra 1 500 EUR ir visą kredito sumą panaudosi kredito suteikimo dieną kredito kortele sumokėdamas už pirkinį, visa suma, kurią turėsi sumokėti, bus 2 132,28 EUR ir ją sudarys: kredito suma –1 500 EUR, palūkanos už kreditą – 452,23 EUR ir kortelės mokesčiai – 180 EUR už 3 metus. Darant prielaidą, kad kredito grąžinimo laikotarpis yra treji metai, kredito palūkanų norma yra 18 %, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma – 27,43 %, kredito palūkanos, išlaidos ir kiti mokėjimai nesikeičia visu vartojimo kredito sutarties galiojimo laikotarpiu, o kreditas bus grąžintas 36 vienodomis įmokomis 54,23 EUR ir nebus naudojamas pakartotinai.

Periodinė panaudoto kredito grąžinimo įmoka – tik 5 % per mėnesį

Panaudotą kredito limito sumą galima grąžinti po truputį, kiekvieną mėnesį iki 15 dienos sumokant minimalią 5 % įmoką nuo panaudotos kredito limito sumos ir palūkanos bus apskaičiuotos tik nuo likusios panaudotos sumos.