https://www.citadele.lt/lt/private/x-cards/accessories

Pranešimas apie naudojamus slapukus

Mūsų interneto svetainėse naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami užtikrinti patogesnį naudojimąsi interneto svetaine ir interneto paslaugomis bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas, atsižvelgę į jūsų naudojimosi interneto svetaine įpročius. Sutikti su slapukų naudojimu galite paspaudę mygtuką „Sutikti“. Savo sutikimą galite bet kada atšaukti arba pakoreguoti naudodamiesi šia nuoroda: Slapukų nuostatos. Daugiau informacijos: Slapukų naudojimo sąlygos.

BEKONTAKČIAI MOKĖJIMAI

Mokėkite lipduku ir apyranke

photo
icon

Mokėk akimirksniu

icon

Mokėk saugiai ir paprastai

icon

Didelis bekontakčių mokėjimų pasirinkimas

Bekontakčiai atsiskaitymai apyranke ar lipduku

Atsiskaityk išmaniąja apyranke ar lipduku taip pat, kaip ir bekontakte kortele.

  • Jei nenori visur su savimi nešiotis piniginės ar telefono, gali mokėti išmania apyranke, susieta su tavo mokėjimo kortele. Atsiskaitymas vyksta taip pat, kaip ir bekontakte kortele – prilietus apyrankę prie kortelių skaitytuvo. Su apyranke gali drąsiai eiti į treniruotę ar baseiną.
  • Mokėjimo lipduką gali priklijuoti kur tik nori – ant savo telefono, studento pažymėjimo ar kito nuolat su savimi nešiojamo daikto lygiu paviršiumi.
  • Atsiskaitymo limitas apyranke ar lipduku yra toks pats, kaip ir bekontakte mokėjimo kortele, – mokant iki 50 EUR nereikia suvesti PIN kodo.
  • Mokestis už apyrankę ir lipduką – 0,50 EUR / mėn. Juos galite gauti mūsų banko skyriuje (su savimi reikia turėti pasą ar asmens tapatybės kortelę). Apyrankė ar lipdukas bus susieti su tavo sąskaita kaip papildomos kortelės.
  • Mokėjimo lipdukas vaikams ir jaunuoliams iki 16 metų (imtinai) yra nemokamas.
photo