Sužinok, koks
tavo asmeninis kredito reitingas

Kokio dydžio kreditą galėtum gauti?

Pildyk vartojimo kredito paraišką

  • Pildyk paraišką internetuparaišką gali pateikti net jei nesi „Citadele“ banko klientas
  • Pasiūlymas per 10 min.pildyk paraišką internetu ir gauk asmeninį pasiūlymą
  • Be įsipareigojimųpasitikrink kredito reitingą

Kas yra kredito reitingas?

Kredito reitingas – banko tau suteiktas skolinimosi limitas (pasiūlymas). Apskaičiuojant kredito reitingą bankas vertina daug įvairių faktorių: pajamas, turimus finansinius įsipareigojimus, kredito istoriją. Pateikus paraišką paskolai gauti įvertinama paskolos suma ir asmens galimybės ją grąžinti. 

  • Sužinok, koks yra tavo kredito reitingas. Užpildęs paraišką per kelias minutes gausi asmeninį pasiūlymą, kuriame bus nurodyta, kokią didžiausią sumą gali pasiskolinti, kokia galima palūkanų norma. Pasiūlyto asmeninio limito ribose galėsi pasirinkti tavo poreikius atitinkantį produktą ar kelis iš jų: vartojimo paskolą, kredito kortelę su kredito limitu ar turimos kredito kortelės didesnį kredito limitą.
  • Susipažink su pasiūlymo sąlygomis. Įdėmiai perskaityk visas paskolos sąlygas ir atsakingai įvertink, ar tavo mėnesinės pajamos leis apmokėti paskolos įmokas ir galėsi laiku grąžinti paskolą. 
  • Pasirink sumą ir laikotarpį. Kai išsirinksi tinkantį produktą iš siūlomų – sutartį gali pasirašyti mobiliojoje programėlėje, interneto banke ar bet kuriame mūsų banko skyrių. Pasirašius vartojimo paskolos sutartį pinigus į tavo sąskaitą pervesime vos per kelias minutes. Jei nusprendei pasinaudoti būsto paskolos pasiūlymu su tavimi susisieks banko vadybininkas, kuris padės greitai ir skandžiai sutvarkyti visus reikiamus dokumentus paskolai gauti.