Sprendimai patogiems pirkimams jūsų internetinėje parduotuvėje

  • Periodiniai mokėjimai (Recurring Payments). Galimybė nuskaičiuoti periodines ir kintamas pinigų sumas. Periodiškumas nėra apibrėžtas ir gali būti vykdomas kasdien, kas mėnesį ar bet kokiu kitu pasirinktu periodiškumu. Ypač tinkamas įmonėms kuriose klientas gali pasirinkti už kurias paslaugas moka abonementinį mokestį (pvz., sporto klubai) arba įmokas pagal mėnesio sąskaitas (pvz., interneto paslaugų teikėjai).
  • Mokėjimai vienu paspaudimu (One Click Payments). Galimybė išsaugoti parduotuvės klientų mokėjimo kortelės duomenis, kad kiti pirkimai ta pačia kortele būtų atliekami be pakartotinio kortelės duomenų įvedimo. Tai pagreitina pardavimo procesą ir didina kliento pasitenkinimą.
  • Sąskaitos siuntimas klientui el. paštu (Pay by Link). Galimybė suformuoti sąskaitą ir nusiųsti ją el. paštu klientui kartu su nuoroda į mokėjimo formą, pavyzdžiui, tuo atveju, kai yra atidedamas apmokėjimo terminas, prašoma užbaigti ankstesnį mokėjimą, ar siūlant paslaugas telefonu.
  • Dalinio siuntų pristatymo apmokėjimas. Pasinaudojant e. prekybos sprendimu, galima iš kliento dalinį apmokėjimą gauti už pateiktą užsakymą, o likusią dalį pristačius prekę ar visiškai atlikus paslaugą. Tai sumažina klientų pretenzijų skaičių ir didina klientų pasitenkinimą.
  • Papildoma informacija apie mokėjimą kortele (Dynamic Descriptor). Svarbu įmonėms, aptarnaujančioms klientus per keletą domenų. Sprendimas leidžia kartu su sandorio informacija pateikti ir papildomus duomenis. Tokiu būdu banko sąskaitos išraše yra nurodoma svetainė, kurioje buvo atliktas pirkimas.
  • Sandoriai su dinaminiu valiutos keitimu (Dynamic Currency Conversion). Jei siūlote savo paslaugas už Europos ribų, pasinaudodami šiuo sprendimu suteikiate galimybę siūlyti klientams atsiskaityti jų pasirinkta valiuta pagal atitinkamos dienos valiutos keitimo kursą.

Susisiekite konsultacijai