Šimtmečio bėgimas – „Citadele Kauno maratonas“

Vienas didžiausių sporto renginių Lietuvoje „Citadele Kauno maratonas“ jau šeštus metus dalyvius suburia bendram bėgimui po gražiausias Kauno centro ir senamiesčio vietas.

 

Tarptautinės lengvosios atletikos federacijos (IAAF) sertifikuotoje trasoje dalyviai sieks ne tik pagerinti asmeninius rekordus, bet ir kartu pelnyti prestižinį įvertinimą – IAAF „Road Race Bronze“ ženklą.

Svarbu nepamiršti, kad pralaimėtojų šiame bėgime nėra – finišavus, visiems dalyviams įteikiami medaliai. O tai, anot bėgikų, gražiausi medaliai ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje. Be to, maratono nugalėtojo vardas ir pavardė atsidurs Kauno rotušės muziejuje ant išskirtinės pereinamos „Kauno maratono“ taurės.

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui dedikuotas renginys „Citadele Kauno maratonas“ birželio 10 dieną laisvės ir vienybės idėja sujungs ne tik profesionalus ir mėgėjus, bet ir įmonių bei universitetų suburtas komandas, taip pat Lietuvos išeivius.

 

Renginyje – daugiau nei 10 tūkst. dalyvių

Kasmet prie maratono jungiasi vis daugiau įmonių, didėja ne tik darbuotojų skaičius, bet prie jų kartu prisideda ir šeimos nariai – jei ne bėgant, tai bent palaikant – sirgalių tribūnose.

Paprastai bėgime dalyvauja 5 tūkst. bėgikų ir bent dvigubai tiek palaikančiųjų – miesto svečių bei sirgalių.

„Antrus metus „Citadele“ banko remiama bėgimo šventė „Citadele Kauno maratonas“ mūsų darbuotojams ir jų šeimos nariams yra ne tik puiki proga susitikti bėgimo šventėje Kaune, bet ir galimybė iki renginio kartu ruoštis bėgimui – ir nesvarbu, ar tai pirmas bėgimas gyvenime, ar jau nežinia kelintas maratonas, kuriame norisi pasiekti asmeninį rekordą. „Citadele Kauno maratonas“ suvienija mus kaip komandą ir yra puiki motyvacijos priemonė darbuotojams“, – sako „Citadele“ banko personalo skyriaus vadovė Virginija Abromavičiūtė.

 

Suburs pasaulio lietuvius

„Citadele Kauno maratono“ organizatoriai laisvės ir vienybės idėją skleidžia ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Tą pačią dieną – birželio 10-ąją – kaip viena bendra komanda maratoną bėgs viso pasaulio lietuviai ne tik Lietuvoje, bet ir Jungtinėse Amerikos Valstijose, Kinijoje, Didžiojoje Britanijoje ir kitose šalyse, kur tik tvyro lietuviška vienybė.

Vien pernai prie Kauno maratono prisijungė daugiau nei 250 lietuvių iš 17 pasaulio miestų, todėl šiais metais tikimasi dar labiau suvienyti lietuvius, išsibarsčiusius visame pasaulyje.

 

Sportuojantis bankas

Kaip ir pernai, atsikvėpti po bėgimo ar tiesiog puikiai praleisti laiką su savo komanda, šeima ar draugais bus galima išskirtinėje „Citadele“ zonoje.

Prie įėjimo pateikus bet kurią „Citadele“ banko mokėjimo kortelę, lauks užkandžių ir sulčių baras, aktyvios pramogos, poilsiui ir vaikams skirta zona bei dar daugiau netikėtumų, kurių organizatoriai kol kas neišduoda.

Šiais metais „Citadele Kauno maratonas“ suskirstytas į penkias skirtingas distancijas pagal kilometrus: šeimų trasa – 1,5 km, taip pat 5 bei 10 kilometrų trasos, pusmaratonio – 21 km ir maratono trasa – 42 km ilgio.

 

Daugiau informacijos: https://www.kaunasmarathon.lt